top of page

QUILLING

Technika quillingu polega na zwijaniu kolorowych pasków papieru, formowaniu ich w określone kształty i sklejaniu w taki sposób, by powstały barwne wzory. Wśród robionych przeze mnie dekoracji znajdziecie Państwo:

- ozdoby choinkowe

- ozdoby - dodatki do prezentów

- trójwymiarowe kartki okolicznościowe

Ceny ozdób są różne w zależności od wzoru i wahają się od 10 do 50 zł za sztukę. Dotyczy to standardowo robionych przeze mnie ozdób. Bardziej skomplikowane wzory przygotowywane wg indywidualnego życzenia mogą mieć wyższą cenę.

Wspaniałym uzupełnieniem zestawu ozdób choinkowych będzie ręcznie robione pudełko przygotowane odpowiednio do liczby i wielkości ozdób. Dekorację prezentów natomiast można wzbogacić o ręcznie wykaligrafowane podpisy. Podobnie w przypadku kartek okolicznościowych - najlepiej wyglądać będą z życzeniami wypisanymi pięknym ozdobnym pismem.

Po wykonaniu ozdób przesyłam zdjęcie do akceptacji. Płatność ma miejsce dopiero po zaakceptowaniu przez zamawiającego pracy. Ozdoby wysyłam po zaksięgowaniu na koncie wpłaty. Możliwy jest też odbiór osobisty.

Poniżej możecie zobaczyć Państwo przykłady różnych wykonanych przeze mnie ozdób. Zapraszam też do odwiedzenia galerii, a także na moje profile na Facebooku oraz na Instagramie.

bottom of page