top of page

KOLCZYKI

Ręcznie malowane kolczyki to w większości maleńkie miniatury - inicjał bądź inicjał z krótkim wykaligrafowanym tekstem. Czasem robię też inne wzory, np. pojawiły się motywy bożonarodzeniowe. Większość kolczyków ma wymiar około 2 x 3 cm, ale na życzenie mogę przygotować też inny rozmiar. Kolczyki malowane są na pergaminie, co nawiązuje do średniowiecznych ksiąg. Gotowa praca zabezpieczana jest lakierem. Zaleca się nie narażać kolczyków na dużą wilgotność (np. nie należy ich nosić podczas deszczu bądź upału, gdy mogłyby mieć kontakt z wilgotną skórą; należy też chwytać jedynie za krawędzie pergaminu, nie dotykając bezpośrednio pomalowanej części).

Na kolczykach maluję na zamówienie wybrane inicjały i kaligrafuję wskazane teksty. Na życzenie mogę też przygotować ozdobne pudełko robione ręcznie na wymiar.

Cena za parę kolczyków: 50 zł (nie zawiera kosztów wysyłki). Koszt ozdobnego pudełka, gdyby było takie zamawiane, ustalany jest indywidualnie.

Po wykonaniu kolczyków przesyłam zdjęcie do akceptacji. Płatność ma miejsce dopiero po zaakceptowaniu przez zamawiającego pracy. Kolczyki wysyłam po zaksięgowaniu na koncie wpłaty. Możliwy jest też odbiór osobisty.

Poniżej możecie zobaczyć Państwo przykłady moich prac. Zapraszam też do odwiedzenia galerii, a także na moje profile na Facebooku oraz na Instagramie.

bottom of page